Cenne właściwości toniku. 0

Dary natury to jedne z najcenniejszych rzeczy, jakimi obdarowała nas matka natura. Coraz więcej je doceniamy i wykorzystujemy w życiu codziennym, w tym także do pielęgnacji naszej skóry. Coraz większy odsetek społeczeństwa rezygnuje z chemicznych preparatów pielęgnacyjnych, a wybiera naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.
            Kosmetyki ekologiczne, naturalne to takie, które w swoim składzie zawierają składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Marka Needit Nature wychodzi naprzeciw potrzebom naszej skóry i w swoich produktach zamyka najcenniejsze właściwości składników pochodzenia naturalnego.
             Tonizacja skóry to jeden z podstawowych etapów pielęgnacji skóry, który nie powinien być pomijany, co niestety bardzo często się zdarza. Zadaniem toniku jest przywrócenie skórze naturalnego pH, które zostało zaburzone w etapie oczyszczania oraz pomoc w przenikaniu składników aktywnych w głębsze warstwy naskórka. W ofercie marki znajdziemy naturalny tonik do twarzy. Tonik z betainą, wyciągiem z buraka i karczocha to naturalny i bardzo delikatny produkt. Bazuje na hydrolacie z mięty pieprzowej, betainy oraz ekstraktu z buraka i karczocha. Odświeża, a zarazem pielęgnuje skórę twarzy. Dzięki zawartości ekstraktu z melisy działa kojąco na skórę, a także chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Betaina wiąże i zatrzymuje wodę w naskórku, czyli wykazuje silne działanie nawilżające. Dzięki temu skóra jest gładka i elastyczna. Ekstrakt z karczocha przeciwdziała wolnym rodnikom i opóźnia pojawienie się pierwszych oznak starzenia się skóry. Jest to produkt naturalny, dlatego został umieszczony w ciemnej szkolnej buteleczce, co jest bardzo istotne dla zachowania wszystkich cennych wartości preparatu. Buteleczka posiada atomizer, który umożliwia nam rozprowadzenie preparatu bezpośrednio na skórę twarzy. Tonik stosujemy dwa razy dziennie na dokładnie oczyszczoną skórę, a następnie nakładamy kolejne etapy naszej codziennej pielęgnacji. Produkt jest nie tylko bardzo wygodny w użyciu, ale także bardzo wydajny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium